A A A Høy kontrast RSS
Harstad kommune
Logo Trygge lokalsamfunn/Safe Community
Du er her: Ansatte

Ansatte Seljestad Ungdomsskole 2017-2018

Oversikt over ansatte ved Seljestad ungdomsskole med tittel, telefon og e-post.

Tabell over ansatte ved Seljestad ungdomsskole
   Navn Stilling Telefon E-post
  Aas, Steinar Lærer 77 02 63 60 steinar.aas@oppvekst.harstad.kommune.no
  ALawad, Abobaker

To-språklig

faglærer

77 02 63 60

abobaker.alawad@oppvekst.harstad.kommune.no

  Amundsen, Roald Lærer 77 02 63 75 roald.amundsen@oppvekst.harstad.kommune.no
  Andersen, Laila lærer 77 02 63 71 laila.andersen@oppvekst.harstad.kommune.no
  Andreassen, Ellen K.

Avdelingsleder/

koordinator

77 02 63 65 ellen.andreassen@oppvekst.harstad.kommune.no
  Andreassen, Sebastian Assistent 77 02 63 75 sebastian.andreassen@oppvekst.harstad.kommune.no
  Berg, Dag Ivar Lærer 77 02 63 75 dag.berg@oppvekst.harstad.kommune.no
  Boland, Solveig Lærer 77 02 63 72 solveig.boland@oppvekst.harstad.kommune.no
  Bådsvik, Dag-Ivar

Avdelingsleder/

stedfortreder

77 02 63 63 dag.badsvik@oppvekst.harstad.kommune.no
  Dagsvik, Gro Lærer   gro.dagsvik@oppvekst.harstad.kommune.no
  Døsen, Siri Lærer   siri.dosen@oppvekst.harstad.kommune.no
  Yngve, Elverhøi Lærer 77 02 63 72 yngve.elverhoi@oppvekst.harstad.kommune.no
  Fagerheim, Norun Lærer 77 02 63 72 norun.fagerheim@oppvekst.harstad.kommune.no
  Grotdal, Lars Erik Lærer 77 02 63 72 lars.grotdal@oppvekst.harstad.kommune.no
  Grube, Line Lærer 77 02 63 71 line.grube@oppvekst.harstad.kommune.no
  Haldorsen, Danijela Lærer 77 02 63 75 danijela.haldorsen@oppvekst.harstad.kommune.no
  Hofsø, Hilde Konsulent 77 02 63 60 hilde.hofso@oppvekst.harstad.kommune.no
  Holte, Stig Harald Lærer 77 02 63 72 stig.holte@oppvekst.harstad.kommune.no
  Hussein, Ahmed Mohammed 2 språklig 77 02 63 75 ahmed.hussein@oppvekst.harstad.kommune.no
  Iversen, Øystein Lærer/IKT 77 02 63 67 oystein.iversen@oppvekst.harstad.kommune.no
  Jacobsen, Grete Rektor

77 02 63 62

99 43 22 21

grete.jacobsen@oppvekst.harstad.kommune.no
  Jensen, Halvard Lærer 77 02 63 72 halvard.jensen@oppvekst.harstad.kommune.no
  Jørgensen, Solfrid

Avdelingsleder/

Rådgiver

77 02 63 64 solfrid.jorgensen@oppvekst.harstad.kommune.no
  Karlsen, Barbel Lærer 77 02 63 70 barbel.karlsen@oppvekst.harstad.kommune.no
  Kjeldseth, Magnus Lærer 77 02 63 75 magnus.dichingtonKjelseth@oppvekst.harstad.kommune.no
  Knutsen, Marte H. Lærer 77 02 63 74 marte.knutsen@oppvekst.harstad.kommune.no
  Mathisen, Odd Are Lærer 77 02 63 72 odd.mathisen@oppvekst.harstad.kommune.no
  Mikalsen, Magne Lærer 77 02 63 72 magne.mikalsen@oppvekst.harstad.kommune.no
  Morgan, Danny Miljøterapaut 77 02 63 75 danny.morgan@oppvekst.harstad.kommune.no
  Motaz, Ghaleb Ibrahim, Fagarbeider 77 02 63 60 lmotaz.ibrahim@oppvekst.harstad.kommune.no
  Nyvoll, Christin Lærer 77 02 63 70 christin.nyvoll@oppvekst.harstad.kommune.no
  Nordahl, Lene Lærer 77 02 63 70 lene.nordahl@oppvekst.harstad.kommune.no
  Nordheim, Pedersen Ingvild Lærer 77 02 63 75 ingvild.nordheim@oppvekst.harstad.kommune.no
  Olsen, Eirin Lærer 77 02 63 74 eirin.olsen@oppvekst.harstad.kommune.no  
  Ornum, Tøger Lærer 77 02 63 70 toger.ornum@oppvekst.harstad.kommune.no
  Pouech, Pierre Hughues lærer 77 02 63 71 pierre-hugues.pouech@harstad.kommune.no
  Richardsen, Hanna Assistent 77 02 63 75 hanna. richardsen@oppvekst.harstad.kommune.no
  Samadaa, Firas Assistent 77 02 63 75 firas.samaada@oppvekst.harstad.kommune.no
  Selnes, Christine Lærer 77 02 63 75 christine.selnes@oppvekst.harstad.kommune.no
  Spaun, Gunnar lærer 77 02 63 74

gunnar.spaun@oppvekst.harstad.kommune.no

  Strende, Karita Lærer 77 02 63 71 karita.strende@oppvekst.harstad.kommune.no
  Sørvoll, Karl-Martin Lærer 77 02 63 75 karl-martin.sorvoll@oppvekst.harstad.kommune.no
  Thomassen, Julie Anette Miljøterapaut 77 02 63 75 julieanette.thomassen@oppvekst.harstad.kommune.no
  Vedø, Inger Lærer 77 02 63 75 inger.vedo@oppvekst.harstad.kommune.no
  Vik, Elin Hansen Lærer 77 02 63 73 elin.vik@oppvekst.harstad.kommune.no
27. februar 2012
Sist oppdatert: 11. desember 2017
Powered by CustomPublish AS